Appartement Villa Schonfeld Kitzbuhel
Start | Oostenrijk | Kitzbuhel Appartement | Appartement Villa Schonfeld Kitzbuhel
€ 442,00
Appartement voor 6 personen in Kitzbuhel
Op een unieke plek in Kitzbühel slechts 200 meter van de Hornbahn en het schilderachtige centrum bevindt zich Villa Schonfeld. De villa is zeer centraal gelegen, alle faciliteiten zoals verschillende restaurantjes, winkels en het station (weinig overlast) bevinden zich op loopafstand, dus u kunt uw auto de gehele vakantie laten staan. In 2008 is deze villa geheel gerenoveerd en het resultaat is fantastisch. De luxe vakantiewoning beslaat de gehele begane grond en beschikt over een eigen ingang, privacy gegarandeerd! Het interieur is gezellig en van alle gemakken voorzien. De nieuwe woning beschikt over drie ruime slaapkamers, een moderne badkamer en een gezellige woonkamer met sfeervolle open haard. Via de openslaande deuren bereikt u het houten lounge terras op het zuiden. Hiervandaan heeft u een geweldig uitzicht op de beroemde Hahnenkam met de 'Streif'. Vanuit de tuin bereikt u direct de wandelpromenade die u naar het schilderachtige centrum leidt. Kitzbühel is een waar paradijs voor wandelaars, nordic walkers, mountainbikers en golfers. De ideale bestemming voor de zomer dus!
De huiseigenaar woont in hetzelfde huis als waar de vakantiewoning gelegen is.
Bij vertoning van uw reisbescheiden ontvangt u 10% korting op skihuur bij Sport Fuchs in Brixen im Thale.Parterre: (woonkamer(TV(satelliet), open haard, DVD-speler, radio, CD-speler, stereo-installatie), open keuken(bar(eetbar), keramische kookplaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed, wastafel), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(douche, 2x wastafel), toilet(wastafel))
Souterrain: (hal)
Kelder: (skiberging(skischoenverwarmers))
internettoegang(WiFi), wasdroger(tegen betaling), wasmachine(tegen betaling), verwarming(CV), terras(prive, omheind), tuin(omheind), tuinmeubilair, 2x parking, tafeltennistafel, kinderbed, kinderstoel
- belvilla Vakantiehuizen
- € 442,00
- 4
- 6 personen
Meer informatie of direct boeken?
Kitzbuhel
Kitzbuhel is een van de bekendste wintersportbestemmingen van Oostenrijk. Jaarlijks vinden de Hahnenkammrennen, een grote internationale skiwedstrijd, er plaats. Het skigebied van Kitzhbuhel maakt onderdeel uit van het grote skigebied Bergwelt en omvat 170 pistekilometers.Kitzbuhel is een mondaine bestemming, in Kitzbuhel kun je ook prima winkelen.
Beschikbaar appartement in Kitzbuhel zoeken op datum
Tiscover is een Oostenrijks reisorganisatie die nauw samenwerkt met lokale aanbieders van appartementen in Kitzbuhel. Vul hieronder de begin- en einddatum van je vakantie naar Kitzbuhel in, dan krijg je een overzicht van alle beschikbare appartementen in deze periode. Je hoeft het appartement pas na afloop van je vakantie in Kitzbuhel te betalen.

